Eğitim: Yaşam boyu süren,
geri dönüşü en yüksek yatırımınızdır.

İngilizce Dersler

Koç Eğitim » İngilizce Dersler

Yabanci Dil bariyeriniz değil, anahtarınız olsun... Fobiniz değil, hobiniz olsun...

Her yıl dünyanın dört bir yanında yüzbinlerce öğrenci ve adayın, akademik veya profesyonel sebeplerle girdiği TOEFL, IELTS, TOEIC, BULLATS, SAT, GRE, GMAT sınavlarına hazırlanma sürecinde hızlı ve etkin yollarla sonuca ulaşabilmek için Koç Eğitim her adımda yanınızda...

Gerek yurtdışı amaçlı, gerekse yurtiçi profesyonel veya akademik tüm yabancı dil sınavlarına bire bir veya grup olarak (4 veya 8 kişi), ihtiyaç ve hedefleriniz doğrultusunda özel olarak tasarlanan program ve ortamlarda konusunda son derece deneyimli, sınav format, içerik ve beklentilerine hakim eğitmenlerle amaçlarınıza ulaşın.

Her sınavın kendi formatına uygun eğitim ve soru çözme teknikleri ile sınavın kendine özgü seviye ve becerilere uygun özel çalışma metodlarıyla zamanı etkin kullanarak yabancı dil konusunu bir duvar olmaktan çıkararak sizlere dilediğiniz, hedeflediğiniz kapıları ardına kadar açacak, güvenle kullanabileceğiniz, size güç kazandıracak ve sizi öne çıkaracak bir avantaja dönüştürün.

Yurt içinde tüm üniversite proficiency sınavlarına kısa sürede ve etkin hazırlanın. BİLGİ, SABANCI, YEDİTEPE, BAHÇEŞEHİR, KOÇ, İTU ve daha pek çok üniversitenin proficiency sınavlarına Koç Eğitim'le hazırlanın, başarı sizin olsun.